Jakie zalety mają schody drewniane?

Jest mnóstwo powodów, aby zdecydować się na samonośne schody dywanowe. Jeżeli od pewnego czasu rozważałeś ich zamówienie do swojego mieszkania, domu lub firmy, być może teraz uda nam się Ciebie ostatecznie przekonać.

  • Schody Laskowice są ekologiczne – drewno to jeden z najbardziej ekologicznych i przyjaznych środowisku materiałów. Drewno, z którego produkujemy nasze schody samonośne pochodzi z certyfikowanych upraw leśnych, gwarantujących zrównoważoną produkcję drewna. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że wycinając jedno drzewo na schody Laskowice, w jego miejsce sadzimy 3 inne. Również do produkcji ekologicznych schodów drewnianych nie wykorzystujemy nieprzyjaznych dla środowiska materiałów. Zarówno impregnacja, jak i wykończenie zewnętrznych powierzchni drewna odbywa się z użyciem bezpiecznych preparatów na bazie wody, pozbawionych toksycznych składników.
  • Drewniane schody Brzeg są piękne – co tu dużo mówić. Drewno, z którego zostały wykonane schody dywanowe jest po prostu piękne. Naturalnie piękne. To właśnie dzięki niemu schody drewniane bardzo ładnie komponują się z każdym rodzajem wnętrz. Czy to nowoczesne i minimalistycznie urządzone mieszkania, czy klasyczne salony i domy, schody wykonane z drewna, wyglądają w nich naprawdę pięknie.
  • Schody Oława są wygodne – od czego zależy wygoda użytkowania schodów? Przede wszystkim od prawidłowego wymierzenia wysokości i głębokości stopnia. W przypadku schodów drewnianych, mogą one być precyzyjnie wykonane na dowolny wymiar. Chodzenie po nich staje się naturalne i nie wiąże się z ryzykiem „zgubienia” kroku i upadkiem. Schody ponadto mogą być wyposażone w jeden z wielu systemów barier i poręczy, dostosowany do ogólnego projektu schodów i wystroju wnętrz.
  • Schody drewniane Wrocław są praktyczne – jedną z zalet, którą schody dywanowe niewątpliwie posiadają, jest ich pełna konstrukcja. Dzięki temu pod schodami można urządzić praktyczny schowek, umieścić kanapę lub telewizor, nie martwiąc się o to, że ze schodów będzie spadać nam na głowę kurz. Ten rodzaj schodów jest również bardzo łatwy i prosty do utrzymania w czystości.

Oferujemy schody drewniane we Wrocławiu i okolicy – zadzwoń tel. 604 612 068